יתרונות השיטה

למה השיטה שלנו עובדת כל כך טוב?

לקוחות רבים עומדים נפעמים! איך עשינו את זה? היינו בטוחים שזה מקרה אבוד. היינו בטוחים שזה יקח כמה שנים עד שנביא אותו לקריאה. 

אכן, הורים יקרים, לא יאומן כמה ללמוד לקרוא זה פשוט, ישים, אפשרי וקל. אז מה בכל זאת סוד הקסם שלנו?

הנה לכם פירוט של כמה יתרונות בתכנית 5 דקות ביום בשיטת זיס. 

ליבת הקריאה, מקצוענות: מורים מומחים, עלות נמוכה, ושיעורי בית מותאמים

תכנית מובנית וחוויתית

התוכנית מבוססת על אבחון מקצועי והתאמת ספרי לימוד ייעודיים וטקסטים קצרים, המונעים חרדה או הצפה רגשית, בסיוע ליווי והנחייה של מומחה בשיטה.

חסכון בכסף ובזמן

עלות התוכנית נמוכה בהרבה מהמקובל בשוק וניתן ללמוד מהבית/מרחוק.

שיטת לימוד עצמאית בקלי קלות

ההורה שותף לתהליך ואצל מתבגרים ומבוגרים – לימוד עצמאי: ההורה מקבל מספר כלים פשוטים לקריאה עם הילד (ש"ע לשיעורי בית), ובכך מסייע גם בלימוד וגם בהעצמת הילד. התוצאות המהירות יחסית מעודדות את הילד וההורה להמשיך לקרוא ולהתקדם בהתאם ליעדי התוכנית, עד להצלחה מלאה בקריאה.

יעדים קצרים ודרישות מתונות

לא מוסיפים לחץ, הלימוד מובנה וההתקדמות בהתאם ליכולת של הלומד. לא דורשים ממנו ללמוד לקרוא משהו שמעבר ליכולת שלו, אלא רק את מה שהוא כבר למד ויודע וכל פעם מעט יותר. כך הילד צובר ביטחון וידע

תכנית קצרה ומוגבלת בזמן

משך התוכנית הוא בין חודש אחד לחצי שנה, הכל בהתאם למהירות ההתקדמות

מעקב מומחים צמוד

אבחון מעמיק של רמת הקריאה והבנת הנקרא מתבצע במפגש פרונטלי ע"י מורים מומחים בשיטה. בהמשך – מעקב אחר התקדמות, ליווי ומתן הנחיות אישיות ללומד או להורים, מתבצעים באופן מובנה ושוטף באמצעות האזנה לקטעי קריאה של הלומד בשיחות טלפון או באמצעות ניתוח הקלטת קריאה

נותנים מענה גם להיבט הרגשי

במהלך הלימוד אנו מרבים לשבח את הילד כמה הוא חכם וכמה הוא מוצלח. אלה אינן מחמאות בעלמא, אלא דברי אמת החושפים הלכה למעשה את ההתקדמות. השבח הזה מגלה ללומד את כוחותיו הפנימיים, וכך הרבה יותר קל לו ללמוד, והאווירה בסביבה הקרובה משתפרת לאין שיעור

יש כאלה השואלים, מה כל כך מיוחד ביתרונות שלנו?

ובכן, הצלחה נמדדת בדברים קטנים ופשוטים. פשטות השיטה עצמה והתאמה והפיכת כל יתרונות הקטנים והפשוטים, לתכנית קריאה ברורה ומותאמת, הם הדברים שמביאים לתוצאות! ובעצם, תוצאות – הצלחה בקריאה – הן מה שאנחנו רוצים.

אם כן, כל שעליכם לעשות הוא, ליצור עימנו קשר ולקבוע פגישת מבדק. אנו מבטיחים, שנעשה הכל כדי, שמכאן תהיה הדרך סלולה לתכנית עבודה ברורה ולהצלחה.

נסו אותנו!

דילוג לתוכן