שאלות ותשובות

עם ביצוע התירגול על פי ההנחיות, הילד יתקדם בוודאות לקריאה שוטפת בעז"ה.

התחייבות – בהחלט! אנו מחוייבים באופן מלא להצלחת הילד ולהישגיו, כפי שנכתב בתכנית האישית. במידה ונעשה תירגול יומי ושיחת הדרכה פעם בשבוע.

שיטה זו מצליחה עם רוב הילדים המתקשים.

 

התכנית מחולקת לשלבים. ההקניה של כל נושא נעשית בצורה מדוייקת ומותאמת לילד. השיטה מאד מסודרת וקלה ליישום, כך שהילד חווה הצלחה כבר בשבוע הראשון.

הלימוד הקבוצתי אינו מספיק כלל. 80% מהילדים זקוקים לליווי צמוד של אחד על אחד. בנוסף, גם אם יש מלמד או מורה שמלמד את הילדים קריאה בגן עובדה היא, שילדים רבים לא מדביקים את הקצב ונשארים מאחור.

המסלול הבטוח ביותר עבור הילד הוא לימוד עם ההורה, לשם כך נבנתה תכנית הליווי.

הזמן הטוב ביותר ללמד קריאה, הוא מגיל שלוש והלאה. הלימוד נעשה בצעדים קטנים, ללא לחץ, ללא אכזבות והכי חשוב – עם הרבה שמחה. הילד צריך להגיע לכיתה א' כאשר לימוד הקריאה מאחוריו, כך הוא בשל ופתוח הרבה יותר לתכני הלימוד ויש לו את כל הכישורים הנדרשים להצליח בלימוד.

אנחנו מקבלים הורים לפגישה ראשונית בכפר חב"ד, בני ברק ונתניה. ניתן גם להיפגש בזום. 

כן, חלק משמעותי ביותר הוא השיתוף הפעולה של הילד והמוטיבציה שלו לתרגל וללמוד. לכן אנו מקדישים זמן ותשומת לב לכך שגם הילד יהיה מגוייס להשגת המטרה ויקח אחריות על הלימוד היומי.

התכנית פשוטה וברורה. אין צורך בלימוד מעמיק של השיטה. פשוט לקבל הנחיות וליישם. צעד קטן ביום, ללא מאמץ מיוחד, ללא צורך להיטלטל ולצאת ומהבית.

והעיקר, תוך כדי תהליך, ניתן לראות את פירות ההשקעה.

בהחלט. שיטה זו מותאמת לכולם

דילוג לתוכן